Národní házená slaví 100 let od svého založení

Program pro výběry Morava - Čechy 22-24.6.2012Program pro výběry Morava - Čechy 22-24.6.2012

 

MORAVA – ČECHY 22. – 24.6.2012

 

Pátek 22.6.2012

 

  9:00 – 10:30      Trénink muži Čechy (hřiště SK Studénka)

10:30 – 12:00      Trénink muži Morava (hřiště SK Studénka)

  9:00 – 12:00      Trénink ženy Morava (hřiště SK Studénka)

 

14:00 – 15:30      Trénink muži Čechy (hřiště SK Studénka)

15:30 – 17:00      Trénink muži Morava (hřiště SK Studénka)

14:00 – 17:00      Trénink ženy Morava (hřiště SK Studénka)

 

 18:00                  Večeře Čechy ( ženy, muži)

 18:30                  Večeře Morava (ženy, muži)

 

         19:00          Schůzka trenérů a vedoucích družstev (hřiště SK Studénka)

 

        20:00          Zábava (DJ Mádr) v areálu SK Studénka

 

Sobota 23.6.2012

 

   7:15 – 8:00       Snídaně Čechy (ženy, muži)

   8:15 – 9:00       Snídaně Morava (ženy, muži)

 

   8:30 – 10:00     Trénink Čechy (ženy, muži) – hřiště SK Studénka

                           

10:00          Fotografování Morava (ženy, muži)

10:15          Fotografování Čechy (ženy, muži)

 

 10:30 – 12:00     Trénink Morava ( ženy, muži) – hřiště SK Studénka

 

         12:00          Oběd Čechy (ženy, muži)

12:30          Oběd Morava (ženy, muži)

 

13:30          přípravka   Studénka – Svinov (hřiště SK Studénka)

 

14:30          ženy            Morava – Studénka (hřiště SK Studénka)

                                               Čechy – Ostravsko (hřiště SSK Vítkovice)

 

16:00          muži           Morava – Novojičínsko (hřiště SK Studénka)

                                               Čechy – Vítkovice (hřiště SSK Vítkovice)

 

18:00          Večeře Morava

18:30          Večeře Čechy

 

                            Volná zábava v areálu SK Studénka (občerstvení zajištěno)

 

 

Neděle 24.6.2012

 

 

7:45 – 8:15          Snídaně ženy

8:15 – 8:45          Snídaně muži

      

9:15           ženy           Morava - Čechy

                           

        11:00           muži           Morava – Čechy

 

12:30 – 13:30      Oběd, odjezd domů

 

 

 

 

 

 

ODJEZDY AUTOBUSU

 

Pátek 22.6.2012

 

17:30                   Butovice (hotel, zimní stadion) – Dělnický dům

(areál SK  Studénka)

cca 1:00      Dělnický dům – Butovice (zimní stadion, hotel)

 

Sobota 23.6.2012

 

7:00           Butovice (hotel) – Dělnický dům

8:00           Butovice (zimní stadion) – Dělnický dům

13:00          odjezd Čechy Dělnický dům – Vítkovice

18:00          odjezd Čechy Vítkovice – Dělnický dům

 

Neděle 24.6.2012

 

7:30            Butovice (hotel, zimní stadion) – Dělnický dům (ženy)

8:00            Butovice (hotel, zimní stadion) – Dělnický dům (muži)

[zpět] [nahoru] [home] [vpřed]
2005 © dlouháč & Ceramtec s.r.o.
WebMaster: dlouhac@svaznarodnihazene.cz
návštěvníků (TOPlist.cz):