Národní házená slaví 100 let od svého založení

Antidopingový výbor České republikyAntidopingový výbor České republiky

Vážení a milí sportovci,

Antidopingový výbor České republiky si Vás dovoluje upozornit, že na našich webových stránkách (www. antidoping.cz) je umístěn náš nový bulletin, který jinak vychází pravidelně každý měsíc.

Na našich stránkách se můžete seznámit i s dalšími novinkami z této oblasti, jako je průběh dopingové kontroly, povolené a zakázané léky, různé formuláře (ADAMS, terapeutická výjimka),informace ze Světové antidopingové agentury WADA a mnohé další.

Dále můžeme na vyžádání zaslat poštou tyto tiskoviny : Dopingová kontrola, Sportuj v duchu fair play a bez dopingu, Nebezpečí dopingu, Doping – zakázané léky (platné od 1.1. 2012), Kartička – zakázané a povolené léky, Příručka pro sportovce do kapsy. Druhou možností je si výše uvedené tiskoviny (po předchozí domluvě s M.Polákem) přímo vyzvednout v sídle ADV ČR, U Sparty 10, Praha 7 (u fotbalového stadionu Sparta). Tiskoviny jsou na skladu v omezeném množství.

Protože se velice blíží Londýn a další významné sportovní akce, je pro Vás důležité být „in“ a mít maximum informací z této oblasti,a to ještě před tím, než by nastaly případné problémy…Takže neváhejte a čtěte !

Zároveň si Vám dovolujeme nabídnout možnost přednášky v oblasti boje proti dopingu ve sportu, a to jak pro sportovce, tak i případně na školení trenérů. Minimální délka přednášky je cca 60 minut. Bližší informace Vám podá kontaktní osoba : polak@antidoping.cz.

Děkuji za pozornost

Mgr. Michal Polák

metodik pro vzdělání

ADV ČR

[zpět] [nahoru] [home] [vpřed]
2005 © dlouháč & Ceramtec s.r.o.
WebMaster: dlouhac@svaznarodnihazene.cz
návštěvníků (TOPlist.cz):