Národní házená slaví 100 let od svého založení

Propagační dopis VTJPropagační dopis VTJ

Vážení sportovní přátelé a kamarádi,

v loňském roce jsem se rozhodl napsat propagační dopis, který měl zvýšit zájem o výcvikový tábor juniorů a juniorek. Vzhledem k tomu, že účast v Rožmitále byla 78 juniorů a juniorek, tak se domnívám, že dopis měl svůj význam. V tomto roce se koná VTJ+J v Chropyni na Moravě. Je to místo, kde v minulosti tato akce proběhla několikrát a zdejší prostředí a podmínky zaručují v každém případě výborný průběh. Chropyně vybudovala nový sportovní areál, který se nachází v komplexu sportovišť a nabízí skvělé sportovní vyžití. Zvláště krásný plavecký bazén v sousedství sportovního areálu národní házené umožňuje i skvělou relaxaci a odreagování od fyzické zátěže, která na týdenním soustředění je.
V minulém propagačním dopise jsem vyjmenovával některé osobnosti národní házené, které prošly mnoha soustředěními a vzpomínají určitě na tyto akce jen v dobrém. S kýmkoliv o VTJ+J hovořím, tak zmiňuje skvělá přátelství navázaná v tomto týdnu.
Jestliže je na pozvánkách uveden datum přihlášek 10. 5. 2012, tak je nejvyšší čas se rozhodnout a přihlásit se. Tím, že VTJ+J se letos koná na Moravě, chtěl bych tímto dopisem oslovit hlavně mladé hráče a hráčky v oddílech působících na severní a jižní Moravě. Už jsem měl možnost hovořit s některými moravskými kolegy a snažím se tuto akci propagovat i osobně. Pevně věřím, že se letošní konečné číslo přiblíží číslu loňskému a tím zajistíme důstojný průběh této celostátní juniorské akce.
Navýšení věkového limitu na 22 let přinese zkvalitnění a vyšší úroveň týdenního soustředění.
Těším se na Vaši účast.

M.n.h. Zadražil Stanislav, instruktor VTJ+J

Dokument je k dispozici ve formátu .doc
Můžete ho otevřít a nebo stáhnout na disk.

[zpět] [nahoru] [home] [vpřed]
2005 © dlouháč & Ceramtec s.r.o.
WebMaster: dlouhac@svaznarodnihazene.cz
návštěvníků (TOPlist.cz):