Národní házená slaví 100 let od svého založení

2. liga B muži 2012/20132. liga B muži 2012/2013

Zde doplňte vlastní text článku.

seznam utkáníSeznam utkání:

1. kolo - neděle, 2.9.2012
č.u. čas domácí - hosté skóre  
601 11:00 Sokol Dobruška - SK Autonot Jihlava 17 : 12 (10 : 5) více...
602 10:00 KNH MS Brno - Jiskra Humpolec 17 : 14 (9 : 4) více...
603 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - Draken Brno 16 : 14 (8 : 7) více...
604 14:00 Sokol Albrechtičky - TJ S. Osek n/B. 22 : 15 (10 : 7) více...
605 14:30 Sokol Kokory - TJ S. Rokytnice 16 : 19 (5 : 8) více...
606 10:15 SK NH Veselí n/M. - TJ Pustějov 17 : 11 (8 : 7) více...
2. kolo - neděle, 9.9.2012
č.u. čas domácí - hosté skóre  
607 10:30 SK Autonot Jihlava - Jiskra Humpolec 10 : 9 (7 : 3) více...
608 10:00 KNH MS Brno - TJ S. Podhorní Újezd 23 : 24 (10 : 11) více...
609 10:30 Draken Brno - Sokol Dobruška 13 : 17 (7 : 11) více...
610 10:30 TJ S. Rokytnice - Sokol Albrechtičky 19 : 12 (9 : 4) více...
611 14:30 TJ Pustějov - Sokol Kokory 11 : 8 (6 : 4) více...
612 14:15 TJ S. Osek n/B. - SK NH Veselí n/M. 22 : 16 (12 : 8) více...
3. kolo - sobota, 15.9.2012
č.u. čas domácí - hosté skóre  
613 16:00 SK Autonot Jihlava - Sokol Albrechtičky 13 : 16 (6 : 9) více...
614 17:00 Jiskra Humpolec - TJ S. Rokytnice 14 : 14 (9 : 9) více...
615 16:00 TJ S. Podhorní Újezd - TJ Pustějov 19 : 13 (9 : 8) více...
616 14:30 Sokol Dobruška - TJ S. Osek n/B. 19 : 14 (10 : 9) více...
617 16:00 Sokol Kokory - KNH MS Brno 18 : 20 (11 : 9) více...
618 16:00 SK NH Veselí n/M. - Draken Brno 15 : 20 (8 : 10) více...
4. kolo - neděle, 16.9.2012
č.u. čas domácí - hosté skóre  
619 10:30 SK Autonot Jihlava - TJ S. Rokytnice 17 : 20 (8 : 9) více...
620 10:30 Jiskra Humpolec - Sokol Albrechtičky 11 : 18 (6 : 10) více...
621 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - TJ S. Osek n/B. 22 : 17 (10 : 9) více...
622 11:00 Sokol Dobruška - TJ Pustějov 19 : 13 (11 : 8) více...
623 10:15 SK NH Veselí n/M. - KNH MS Brno 20 : 18 (7 : 6) více...
624 10:30 Sokol Kokory - Draken Brno 9 : 12 (4 : 7) více...
5. kolo - neděle, 23.9.2012
č.u. čas domácí - hosté skóre  
625 10:30 Draken Brno - SK Autonot Jihlava 17 : 12 (6 : 6) více...
626 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - Jiskra Humpolec 23 : 23 (9 : 9) více...
627 10:00 KNH MS Brno - Sokol Dobruška 15 : 18 (8 : 10) více...
628 14:00 Sokol Albrechtičky - SK NH Veselí n/M. 22 : 16 (8 : 7) více...
629 10:30 TJ S. Rokytnice - TJ Pustějov 20 : 17 (13 : 11) více...
630 14:15 TJ S. Osek n/B. - Sokol Kokory 17 : 16 (9 : 7) více...
6. kolo - neděle, 30.9.2012
č.u. čas domácí - hosté skóre  
631 10:30 SK Autonot Jihlava - KNH MS Brno 19 : 13 (10 : 7) více...
632 10:30 Jiskra Humpolec - Draken Brno 16 : 16 (8 : 7) více...
633 11:00 Sokol Dobruška - TJ S. Podhorní Újezd 20 : 13 (9 : 6) více...
634 14:30 Sokol Kokory - Sokol Albrechtičky 18 : 19 (9 : 9) více...
635 10:30 TJ S. Rokytnice - SK NH Veselí n/M. 25 : 22 (13 : 12) více...
636 14:30 TJ Pustějov - TJ S. Osek n/B. 13 : 12 (6 : 7) více...
7. kolo - sobota, 6.10.2012
č.u. čas domácí - hosté skóre  
637 16:00 TJ Pustějov - SK Autonot Jihlava 16 : 9 (8 : 3) více...
638 16:00 TJ S. Osek n/B. - Jiskra Humpolec 19 : 13 (8 : 6) více...
639 16:00 Sokol Kokory - TJ S. Podhorní Újezd 18 : 14 (10 : 7) více...
640 16:00 SK NH Veselí n/M. - Sokol Dobruška 19 : 10 (11 : 6) více...
641 15:00 KNH MS Brno - Sokol Albrechtičky 18 : 22 (9 : 11) více...
642 16:00 Draken Brno - TJ S. Rokytnice 18 : 20 (8 : 10) více...
8. kolo - neděle, 7.10.2012
č.u. čas domácí - hosté skóre  
643 10:15 TJ Pustějov - Jiskra Humpolec 20 : 5 (7 : 3) více...
644 10:30 TJ S. Osek n/B. - SK Autonot Jihlava 15 : 17 (7 : 8) více...
645 10:30 Sokol Kokory - Sokol Dobruška 11 : 11 (4 : 7) více...
646 10:15 SK NH Veselí n/M. - TJ S. Podhorní Újezd 19 : 16 (13 : 12) více...
647 11:30 KNH MS Brno - TJ S. Rokytnice 15 : 20 (7 : 12) více...
648 10:30 Draken Brno - Sokol Albrechtičky 15 : 6 (6 : 4) více...
9. kolo - neděle, 14.10.2012
č.u. čas domácí - hosté skóre  
649 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - SK Autonot Jihlava 18 : 16 (8 : 9) více...
650 10:30 Sokol Dobruška - Jiskra Humpolec 17 : 15 (11 : 7) více...
651 10:30 Draken Brno - KNH MS Brno 15 : 10 (8 : 4) více...
652 14:00 Sokol Albrechtičky - TJ Pustějov 22 : 17 (12 : 10) více...
653 10:30 TJ S. Rokytnice - TJ S. Osek n/B. 25 : 18 (17 : 6) více...
654 10:15 SK NH Veselí n/M. - Sokol Kokory 16 : 16 (8 : 10) více...
10. kolo - sobota, 20.10.2012
č.u. čas domácí - hosté skóre  
655 16:00 SK Autonot Jihlava - Sokol Kokory 18 : 17 (9 : 8) více...
656 16:00 Jiskra Humpolec - SK NH Veselí n/M. 16 : 13 (7 : 7) více...
657 14:00 Sokol Albrechtičky - TJ S. Podhorní Újezd 29 : 22 (13 : 13) více...
658 16:00 TJ S. Rokytnice - Sokol Dobruška 18 : 19 (10 : 9) více...
659 16:00 TJ Pustějov - KNH MS Brno 9 : 10 (5 : 8) více...
660 16:00 TJ S. Osek n/B. - Draken Brno 13 : 25 (5 : 12) více...
11. kolo - neděle, 21.10.2012
č.u. čas domácí - hosté skóre  
661 10:30 SK Autonot Jihlava - SK NH Veselí n/M. 10 : 14 (7 : 7) více...
662 10:30 Jiskra Humpolec - Sokol Kokory 14 : 13 (7 : 7) více...
663 9:00 Sokol Albrechtičky - Sokol Dobruška 15 : 16 (7 : 9) více...
664 10:30 TJ S. Rokytnice - TJ S. Podhorní Újezd 26 : 13 (13 : 6) více...
665 10:15 TJ Pustějov - Draken Brno 13 : 18 (5 : 6) více...
666 10:30 TJ S. Osek n/B. - KNH MS Brno 25 : 25 (13 : 13) více...
12. kolo - neděle, 14.4.2013
č.u. čas domácí - hosté skóre  
667 10:30 SK Autonot Jihlava - Sokol Dobruška 10 : 18 (5 : 6) více...
668 10:30 Jiskra Humpolec - KNH MS Brno 19 : 16 (8 : 5) více...
669 10:30 Draken Brno - TJ S. Podhorní Újezd 20 : 8 (12 : 3) více...
670 14:15 TJ S. Osek n/B. - Sokol Albrechtičky 19 : 17 (8 : 9) více...
671 10:30 TJ S. Rokytnice - Sokol Kokory 10 : 10 (6 : 6) více...
672 14:30 TJ Pustějov - SK NH Veselí n/M. 16 : 20 (8 : 11) více...
13. kolo - neděle, 21.4.2013
č.u. čas domácí - hosté skóre  
673 10:30 Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 10 : 8 (4 : 5) více...
674 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - KNH MS Brno 12 : 17 (4 : 10) více...
675 10:30 Sokol Dobruška - Draken Brno 17 : 13 (5 : 5) více...
676 14:00 Sokol Albrechtičky - TJ S. Rokytnice 12 : 21 (7 : 10) více...
677 14:30 Sokol Kokory - TJ Pustějov 13 : 11 (4 : 8) více...
678 10:15 SK NH Veselí n/M. - TJ S. Osek n/B. 23 : 14 (12 : 6) více...
14. kolo - sobota, 27.4.2013
č.u. čas domácí - hosté skóre  
679 16:00 Sokol Albrechtičky - SK Autonot Jihlava 12 : 10 (6 : 6) více...
680 16:00 TJ S. Rokytnice - Jiskra Humpolec 19 : 8 (10 : 5) více...
681 16:00 TJ Pustějov - TJ S. Podhorní Újezd 15 : 9 (8 : 5) více...
682 16:00 TJ S. Osek n/B. - Sokol Dobruška 17 : 18 (9 : 11) více...
683 15:00 KNH MS Brno - Sokol Kokory 22 : 15 (12 : 4) více...
684 15:30 Draken Brno - SK NH Veselí n/M. 20 : 14 (9 : 5) více...
15. kolo - neděle, 28.4.2013
č.u. čas domácí - hosté skóre  
685 10:30 TJ S. Rokytnice - SK Autonot Jihlava 26 : 15 (12 : 7) více...
686 9:00 Sokol Albrechtičky - Jiskra Humpolec 17 : 11 (5 : 5) více...
687 10:30 TJ S. Osek n/B. - TJ S. Podhorní Újezd 17 : 19 (9 : 11) více...
688 10:15 TJ Pustějov - Sokol Dobruška 13 : 13 (4 : 5) více...
689 11:30 KNH MS Brno - SK NH Veselí n/M. 19 : 22 (9 : 12) více...
690 10:30 Draken Brno - Sokol Kokory 21 : 14 (10 : 6) více...
16. kolo - neděle, 5.5.2013
č.u. čas domácí - hosté skóre  
691 10:30 SK Autonot Jihlava - Draken Brno 13 : 7 (6 : 4) více...
692 10:30 Jiskra Humpolec - TJ S. Podhorní Újezd 16 : 20 (6 : 7) více...
693 10:30 Sokol Dobruška - KNH MS Brno 13 : 11 (5 : 5) více...
694 10:15 SK NH Veselí n/M. - Sokol Albrechtičky 21 : 18 (10 : 10) více...
695 14:30 TJ Pustějov - TJ S. Rokytnice 14 : 18 (8 : 8) více...
696 14:30 Sokol Kokory - TJ S. Osek n/B. 23 : 12 (13 : 3) více...
17. kolo - neděle, 12.5.2013
č.u. čas domácí - hosté skóre  
697 10:00 KNH MS Brno - SK Autonot Jihlava 18 : 17 (10 : 8) více...
698 10:30 Draken Brno - Jiskra Humpolec 26 : 12 (13 : 7) více...
699 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Dobruška 21 : 24 (8 : 12) více...
700 14:00 Sokol Albrechtičky - Sokol Kokory 15 : 13 (8 : 8) více...
701 10:15 SK NH Veselí n/M. - TJ S. Rokytnice 20 : 20 (11 : 10) více...
702 14:15 TJ S. Osek n/B. - TJ Pustějov 15 : 14 (9 : 8) více...
18. kolo - sobota, 18.5.2013
č.u. čas domácí - hosté skóre  
703 16:00 SK Autonot Jihlava - TJ Pustějov 18 : 16 (10 : 9) více...
704 17:00 Jiskra Humpolec - TJ S. Osek n/B. 19 : 13 (11 : 5) více...
705 16:00 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Kokory 18 : 18 (8 : 11) více...
706 16:00 Sokol Dobruška - SK NH Veselí n/M. 18 : 22 (6 : 10) více...
707 16:00 Sokol Albrechtičky - KNH MS Brno 16 : 16 (7 : 7) více...
708 16:00 TJ S. Rokytnice - Draken Brno 21 : 18 (11 : 8) více...
19. kolo - neděle, 19.5.2013
č.u. čas domácí - hosté skóre  
709 10:30 Jiskra Humpolec - TJ Pustějov 19 : 13 (8 : 6) více...
710 10:30 SK Autonot Jihlava - TJ S. Osek n/B. 22 : 17 (13 : 7) více...
711 11:00 Sokol Dobruška - Sokol Kokory 18 : 17 (8 : 8) více...
712 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - SK NH Veselí n/M. 24 : 23 (15 : 9) více...
713 10:30 TJ S. Rokytnice - KNH MS Brno 20 : 17 (9 : 11) více...
714 10:00 Sokol Albrechtičky - Draken Brno 17 : 20 (11 : 9) více...
20. kolo - neděle, 26.5.2013
č.u. čas domácí - hosté skóre  
715 10:30 SK Autonot Jihlava - TJ S. Podhorní Újezd 16 : 16 (8 : 8) více...
716 15:00 Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 11 : 12 (6 : 8) více...
717 10:00 KNH MS Brno - Draken Brno 15 : 25 (10 : 10) více...
718 14:30 TJ Pustějov - Sokol Albrechtičky 19 : 16 (9 : 7) více...
719 14:15 TJ S. Osek n/B. - TJ S. Rokytnice 14 : 17 (7 : 10) více...
720 14:30 Sokol Kokory - SK NH Veselí n/M. 20 : 21 (11 : 14) více...
21. kolo - sobota, 1.6.2013
č.u. čas domácí - hosté skóre  
721 15:00 Sokol Kokory - SK Autonot Jihlava 19 : 16 (11 : 9) více...
722 15:00 SK NH Veselí n/M. - Jiskra Humpolec 22 : 21 (12 : 10) více...
723 15:00 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Albrechtičky 17 : 19 (7 : 12) více...
724 15:00 Sokol Dobruška - TJ S. Rokytnice 10 : 15 (5 : 9) více...
725 15:00 KNH MS Brno - TJ Pustějov 16 : 18 (4 : 9) více...
726 15:00 Draken Brno - TJ S. Osek n/B. 14 : 16 (8 : 8) více...
22. kolo - neděle, 2.6.2013
č.u. čas domácí - hosté skóre  
727 10:30 SK NH Veselí n/M. - SK Autonot Jihlava 23 : 16 (10 : 9) více...
728 10:30 Sokol Kokory - Jiskra Humpolec 13 : 10 (7 : 4) více...
729 10:30 Sokol Dobruška - Sokol Albrechtičky 17 : 18 (8 : 5) více...
730 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - TJ S. Rokytnice 25 : 17 (12 : 5) více...
731 10:30 Draken Brno - TJ Pustějov 23 : 12 (12 : 6) více...
732 10:30 KNH MS Brno - TJ S. Osek n/B. 18 : 18 (6 : 11) více...

[zpět] [nahoru] [home] [vpřed]
2005 © dlouháč & Ceramtec s.r.o.
WebMaster: dlouhac@svaznarodnihazene.cz
návštěvníků (TOPlist.cz):