Národní házená slaví 100 let od svého založení

Přehled všech udělených karetPřehled všech udělených karet

1. liga muži
Žluté karty
oddíl č.u. hráč č. reg.
1. NH BRNO 5 Musil Jan 10 308
11 Filípek Zdeněk 2 292
11 Němčák Oldřich 7 601
17 Pastucha Pavel 22 131
24 Němčák Oldřich 7 601
30 Filípek Zdeněk 2 292
34 Nováček Leopold 2 170
39 Pastucha Pavel 22 131
39 Šimeček Jan 10 143
83 Musil Jan 10 308
90 Filípek Zdeněk 2 292
90 Němčák Oldřich 7 601
100 Nováček Leopold 2 170
100 Novotný Marek 5 455
105 Musil Jan 10 308
111 Filípek Zdeněk 2 292
111 Němčák Oldřich 7 601
71 Filípek Zdeněk 2 292
71 Musil Jan 10 308
120 Němčák Oldřich 7 601
121 Filípek Zdeněk 2 292
121 Musil Jan 10 308
134 Filípek Zdeněk 2 292
138 Filípek Zdeněk 2 292
138 Musil Jan 10 308
138 Nováček Leopold 2 170
142 Nováček Leopold 2 170
146 Filípek Zdeněk 2 292
SK Studénka 4 Stiller Pavel 372
20 Stiller Pavel 372
28 Olša Jiří 13 293
28 Sanytrák Lukáš 22 397
41 Sanytrák Lukáš 22 397
41 Stiller Pavel 372
41 Tomášek Jiří 10 740
52 Sanytrák Lukáš 22 397
52 Stiller Pavel 372
57 Olša Jiří 13 293
57 Sanytrák Lukáš 22 397
57 Stiller Pavel 372
57 Tomášek Jiří 10 740
63 Sanytrák Lukáš 22 397
63 Stiller Milan 363
79 Richter Pavel 366
79 Stiller Pavel 372
94 Sanytrák Lukáš 22 397
94 Stiller Pavel 372
100 Cedidlo Jiří 1 467
100 Stiller Pavel 372
107 Stiller Pavel 372
118 Rapčan David 772
118 Sanytrák Lukáš 22 397
SSK Vítkovice 35 Michalík Rostislav 3273
80 Michalík Rostislav 32730
119 Solanský Miroslav 774
124 Solanský Miroslav 774
130 Michalík Rostislav 3273
Sokol Krčín 18 Leugner Martin 1 043
23 Leugner Martin 1 043
23 Šefc Robert 123
23 Štrof Jan 5 585
28 Leugner Martin 1 043
46 Leugner Martin 1 043
54 Červinka Miloš 941
54 Mikolášek Jiří 7 206
61 Leugner Martin 1 043
84 Leugner Martin 1 043
94 Leugner Martin 1 043
94 Mikolášek Jiří 7 206
112 Štrof Jan 5 585
72 Leugner Martin 1 043
120 Leugner Martin 1 043
120 Mikolášek Jiří 7 206
140 Chmelík Martin 5 076
140 Mikolášek Jiří 7 206
140 Štrof Jan 5 585
Sokol Svinov 4 Matoušek Michal 9 490
4 Wnetrzak Jakub 21 417
12 Černík Ondřej 18 888
16 Lakatoš Tomáš 21 085
21 Beneš Milan 1 540
21 Horáček Vít 5 416
21 Tománek Jiří 5 386
30 Wnetrzak Jakub 21 417
36 Lakatoš Tomáš 21 085
44 Wnetrzak Jakub 21 417
53 Beneš Milan 1 540
60 Beneš Milan 1 540
60 Tománek Jiří 5 386
66 Lakatoš Tomáš 21 085
78 Matoušek Michal 9 490
82 Beneš Milan 1 540
87 Beneš Milan 1 540
87 Beneš Vojtěch 9 488
102 Lakatoš Tomáš 21 085
119 Lakatoš Tomáš 21 085
119 Matoušek Michal 9 490
126 Beneš Milan 1 540
126 Beneš Vojtěch 9 488
132 Lakatoš Tomáš 21 085
Sokol Tymákov 3 Benedikt Martin 11 667
3 Šmíd David 10 048
8 Benedikt Martin 11 667
21 Hoblík Pavel 11 666
26 Hoblík Pavel 11 666
33 Hoblík Pavel 11 666
33 Šmíd David 10 048
33 Šmíd Tomáš 11 664
39 Hoblík Pavel 11 666
39 Kroft Roman 12 773
49 Hoblík Pavel 11 666
57 Šmíd David 10 048
69 Šmíd David 10 048
69 Šrail Pavel 2 552
74 Kroft Roman 12 773
87 Hoblík Pavel 11 666
92 Benedikt Martin 11 667
92 Hoblík Pavel 11 666
92 Šmíd David 10 048
99 Brož Martin 20 967
99 Hajžman Tomáš 9 944
99 Hoblík Pavel 11 666
135 Šmíd David 10 048
139 Hajžman Tomáš 9 944
139 Hoblík Pavel 11 666
139 Šmíd David 10 048
SSK Vítkovice 14 Urbanec Jakub 18 558
35 Šafář Martin 18 635
29 Urbanec Jakub 18 558
58 Urbanec Jakub 18 558
76 Gřes Martin 768
76 Švec Josef 9 824
80 Švec Josef 9 824
80 Urbanec Jakub 18 558
85 Švec Josef 9 824
108 Urbanec Jakub 18 558
113 Krbec Jiří 22 713
119 Kratochvíl Michal 12 299
119 Švec Josef 9 824
130 Urbanec Jan 18 556
TJ Avia Čakovice 2 Košárek Michal 7 647
2 Mařík Tomáš 12 595
17 Košárek Michal 7 647
17 Staniševský Jiří 13 128
17 Štefan Pavel 12 608
23 Mařík Tomáš 12 595
27 Košárek Michal 7 647
31 Dafčík Zdeněk 18 021
41 Dafčík Zdeněk 18 021
41 Košárek Michal 7 647
41 Mařík Tomáš 12 595
51 Zimmermann Lukáš 12 599
59 Košárek Michal 7 647
66 Janeba Lukáš 10 101
66 Mařík Tomáš 12 595
74 Liška Radek 10 359
74 Staniševský Jiří 13 128
83 Dafčík Zdeněk 18 021
83 Košárek Michal 7 647
89 Košárek Michal 7 647
93 Mařík Tomáš 12 595
97 Dafčík Zdeněk 18 021
97 Mařík Lukáš 20 918
107 Janeba Lukáš 10 101
107 Košárek Michal 7 647
113 Janeba Lukáš 10 101
113 Mařík Tomáš 12 595
113 Molnár Ladislav 1 502
117 Košárek Michal 7 647
117 Molnár Ladislav 1 502
117 Staniševský Jiří 13 128
117 Valíček Michal 1 500
125 Valíček Michal 1 500
132 Dafčík Zdeněk 18 021
132 Mařík Tomáš 12 595
TJ DIOSS Nýřany 2 Danielka Zdeněk 22 428
2 Liška Roman 1 273
7 Faifr Jakub 10 306
14 Wisura Marek 18 860
20 Liška Roman 1 273
26 Volek Michal 5 256
32 Danielka Zdeněk 22 428
38 Volek Michal 5 256
62 Danielka Zdeněk 22 428
62 Wisura Marek 18 860
68 Danielka Zdeněk 22 428
73 Gabriel Marek 11 687
73 Zvěřina Lukáš 11 688
80 Danielka Zdeněk 22 428
80 Vurm Marek 1 243
92 Brada Václav 604
92 Šebek Jakub 18 861
92 Vácha Ondřej 18 863
98 Vurm Marek 1 243
116 Tausche Aleš 1 253
122 Danielka Zdeněk 22 428
122 Volek Michal 5 256
122 Wisura Marek 18 860
135 Vácha Ondřej 18 863
135 Volek Michal 5 256
135 Vurm Marek 1 243
139 Danielka Zdeněk 22 428
139 Tausche Aleš 1 253
139 Vácha Ondřej 18 863
143 Liška Roman 1 273
146 Danielka Zdeněk 22 428
146 Liška Roman 1 273
146 Vurm Marek 1 243
TJ Plzeň Újezd 1 Počátecký Pavel 6 039
7 Šilhánek Martin 9 170
25 Bešta Jaroslav 1 009
25 Korb Jan 990
37 Korb Jan 990
37 Bešta Jaroslav 1009
49 Korb Jan 990
49 Titl Pavel 999
55 Korb Jan 990
67 Korb Jan 990
73 Kozák Radek 1 013
73 Počátecký Pavel 6 039
73 Bešta Jaroslav 10090
79 Korb Jan 990
85 Korb Jan 990
127 Bešta Jaroslav 1009
141 Korb Jan 990
141 Kozák Radek 1 013
143 Korb Jan 990
143 Kozák Radek 1 013
TJ S. Opatovice n/L. 3 Hruška Jakub 18 736
3 Moravec Jakub 13 025
9 Hruška Jindřich 3 295
9 Křovák Jiří 18 416
18 Křovák Jiří 18 416
18 Moravec Jakub 13 025
18 Živčák Pavel 18 418
25 Křovák Jiří 18 416
32 Křovák Jiří 18 416
51 Hruška Jindřich 3 295
60 Pospíšil Vladimír 2 041
60 Stráník Martin 18 731
65 Moravec Jakub 13 025
69 Hruška Jindřich 3 295
84 Hruška Jindřich 3 295
84 Pospíšil Vladimír 2 041
84 Práchenský Vojtěch 23 078
90 Křovák Jiří 18 416
98 Moravec Jakub 13 025
98 Práchenský Vojtěch 23 078
98 Štefanča Branislav 6 943
108 Křovák Jiří 18 416
108 Stráník Martin 18 731
117 Moravec Jakub 13 025
126 Křovák Jiří 18 416
131 Hruška Jakub 18 736
134 Křovák Jiří 18 416
138 Hruška Jindřich 3 295
138 Štefanča Branislav 6 943
TJ Sokol Nezvěstice 1 Bažant Martin 20 681
1 Šilhánek Tomáš 12 144
9 Bažant Martin 20 681
9 Šilhánek Tomáš 12 144
16 Bažant Martin 20 681
16 Šilhánek Tomáš 12 144
27 Bažant Martin 20 681
27 Hora Jaroslav 12 931
33 Bažant Martin 20 681
58 Hora Jaroslav 12 931
58 Nachtman Marek 11 915
63 Šilhánek Lukáš 11 914
63 Šilhánek Tomáš 12 144
67 Bažant Martin 20 681
82 Bažant Martin 20 681
82 Šilhánek Tomáš 12 144
88 Krásný Milan 5 337
93 Bažant Martin 20 681
93 Krásný Milan 5 337
93 Štengl Michal 11 697
99 Bažant Martin 20 681
99 Hora Jaroslav 12 931
99 Nachtman Marek 11 915
111 Hora Jaroslav 12 931
116 Hora Jaroslav 12 931
116 Šilhánek Tomáš 12 144
116 Žežulka Luboš 7 068
116 Rajchl Petr 10667
136 Šilhánek Tomáš 12 144
140 Bažant Martin 20 681
140 Šilhánek Tomáš 12 144
142 Hora Jaroslav 12 931
TJ Stará Ves n/Ondř. 6 Čech Zbyněk 4 016
11 Čech Zbyněk 4 016
22 Čech Zbyněk 4 016
22 Tomeček Mojmír 10 970
22 Tyleček Tomáš 6 004
43 Hyneček David 2 108
65 Sojka Jan 9 651
77 Tomeček Mojmír 10 970
81 Čech Zbyněk 4 016
109 Čech Zbyněk 4 016
118 Sojka Jan 9 651
Červené karty
oddíl č.u. hráč č. reg.
1. NH BRNO 5 Musil Jan 10 308
39 Pastucha Pavel 22 131
105 Musil Jan 10 308
138 Filípek Zdeněk 2 292
SK Studénka 20 Silber Pavel 23 109
57 Sanytrák Lukáš 22 397
94 Stiller Pavel 372
100 Stiller Pavel 372
SSK Vítkovice 35 Michalík Rostislav 3273
130 Michalík Rostislav 3273
Sokol Krčín 94 Leugner Martin 1 043
94 Leugner Martin 1 043
72 Štrof Jan 5 585
140 Mikolášek Jiří 7 206
Sokol Svinov 36 Tománek Jiří 5 386
53 Beneš Milan 1 540
87 Beneš Milan 1 540
Sokol Tymákov 139 Hoblík Pavel 11 666
TJ Avia Čakovice 2 Mařík Tomáš 12 595
17 Staniševský Jiří 13 128
23 Mařík Tomáš 12 595
83 Dafčík Zdeněk 18 021
97 Košárek Michal 7 647
107 Košárek Michal 7 647
113 Molnár Ladislav 1 502
TJ DIOSS Nýřany 7 Brada Václav 604
20 Liška Roman 1 273
50 Faifr Jakub 10 306
98 Vurm Marek 1 243
141 Tausche Aleš 1 253
146 Liška Roman 1 273
146 Liška Roman 1 273
TJ Plzeň Újezd 49 Titl Pavel 999
97 Titl Pavel 999
141 Korb Jan 990
141 Titl Pavel 999
TJ S. Opatovice n/L. 3 Moravec Jakub 13 025
TJ Sokol Nezvěstice 9 Hora Jaroslav 12 931
22 Bažant Martin 20 681
27 Bažant Martin 20 681
50 Šilhánek Lukáš 11 914
63 Mareš Miroslav 13 263
111 Koc Karel 11 708
116 Šilhánek Tomáš 12 144
140 Hora Jaroslav 12 931
140 Šilhánek Tomáš 12 144
TJ Stará Ves n/Ondř. 6 Čech Zbyněk 4 016
6 Čech Zbyněk 4 016
22 Tyleček Tomáš 6 004
52 Kotas Tomáš 9 835
65 Tomeček Mojmír 10 970
72 Hyneček Lukáš 2 060
118 Sojka Jan 9 651

[zpět] [nahoru] [home] [vpřed]
2005 © dlouháč & Ceramtec s.r.o.
WebMaster: dlouhac@svaznarodnihazene.cz
návštěvníků (TOPlist.cz):